Radix Admin (6.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
