Radix Admin (6.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Close
az: Bağlı

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Status message
az: Status mesajı

en: Hide summary
az: Xülasəni gizlədin

en: Edit summary
az: Xülasə redaktə edin

en: You have unsaved changes.
az: Yadda saxlanmamış dəyişiklikləriniz var.

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri

en: User account menu
az: İstifadəçi hesabı menyusu

en: Search form (narrow)
az: Axtarış forması (dar)

en: Search form (wide)
az: Axtarış forması (geniş)
