Radix Admin (6.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Loading
be: Загружаецца

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Hide summary
be: Схаваць падсумаванне

en: Edit summary
be: Рэдагаваць падсумаванне

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
be: Вы пакуль што  не стварылі ніводнага тыпу змесціва. Перайдзіце  на a href="@create-content">Старонку стварэння змесціва </a>, каб дадаць новы тып змесціва.

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
