Radix Admin (6.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Loading
bg: Зареждане

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Hide summary
bg: Скриване на резюме

en: Edit summary
bg: Редактиране на резюме
