Radix Admin (6.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Close
ca: Tanca

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Loading
ca: Carregant

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: No items selected
ca: No s'ha seleccionat cap element

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Hide summary
ca: Amaga el resum

en: Edit summary
ca: Edita el resum

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: No heu creat encara cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create-content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir-ne un de nou.

en: You have unsaved changes.
ca: Teniu canvis no desats.

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Search form (narrow)
ca: Formulari de cerca (estret)

en: Search form (wide)
ca: Formulari de cerca (ample)
