Radix Admin (6.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Close
eu: Itxi

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Hide summary
eu: Laburpena ezkutatu

en: Edit summary
eu: Laburpena editatu

en: You have unsaved changes.
eu: Gorde gabeko aldaketak dituzu.

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
