Radix Admin (6.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Close
fi: Sulje

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Loading
fi: Ladataan

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Hide summary
fi: Piilota yhteenveto

en: Edit summary
fi: Muokkaa yhteenvetoa

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
fi: Et ole vielä luonut sisältötyyppejä. Voit luoda sisältötyyppejä <a href="@create-content">sisältötyyppien lisäyssivulla</a>.

en: You have unsaved changes.
fi: Sinulla on tallentamattomia muutoksia.

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
