Radix Admin (6.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Close
gl: Pechar

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Loading
gl: Cargando

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Hide summary
gl: Ocultar resumo

en: Edit summary
gl: Editar resumo

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
gl: Aínda non foi creado ningún tipo de contido. Acceda a <a href="@create-content">páxina de creación de tipos de contido</a> para engadir novos tipos de contido.

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
