Radix Admin (6.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Close
gu: બંધ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
