Radix Admin (6.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Loading
hy: Բեռնում

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: No items selected
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create-content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:
