Radix Admin (6.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Close
is: Loka

en: Loading...
is: Hleð...

en: Loading
is: Hleð

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Hide summary
is: Fela samantekt

en: Edit summary
is: Breyta samantekt
