Radix Admin (6.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Close
ja: 閉じる

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Loading
ja: 読み込み中

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: No items selected
ja: 項目が選択されていません

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Hide summary
ja: 概要を隠す

en: Edit summary
ja: 概要を編集

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ja: まだコンテンツタイプを一つも作成していません。<a href="@create-content">コンテンツタイプ作成ページ</a>で、コンテンツタイプを追加してください。

en: You have unsaved changes.
ja: 変更はまだ保存されていません。

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
