Radix Admin (6.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Loading
ka: იტვირთება
