Radix Admin (6.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Loading
kn: ಲೋಡ್ ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
