Radix Admin (6.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: No items selected
lv: Nav atzīmētu vienumu

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Hide summary
lv: Slēpt kopsavilkumu

en: Edit summary
lv: Labot kopsavilkumu

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lv: Tu vēl neesi izveidojis satura tipus. Ej uz <a href="@create-content">satura tipu veidošanas lapu</a>, lai pievienotu jaunu satura tipu.

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Search form (narrow)
lv: Meklēšanas forma (šaura)

en: Search form (wide)
lv: Meklēšanas forma (plata)
