Radix Admin (6.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Close
ug: يېپىش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Hide summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى يوشۇرۇش

en: Edit summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى تەھرىرلەش
