Radix Admin (6.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
