Radix Admin (6.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Hide summary
el: Απόκρυψη περίληψης

en: Edit summary
el: Επεξεργασία περίληψης

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
el: Δεν έχετε δημιουργήσει ακόμη τύπους ύλης. Πηγαίνετε στη <a href="@create-content">Σελίδα δημιουργίας τύπων ύλης</a> για να προσθέσετε ένα νέο τύπο ύλης.

en: You have unsaved changes.
el: Έχετε αλλαγές που δεν έχουν αποθηκευτεί.

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
