Radix Admin (6.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
