Radix Admin (6.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Loading
jv: Ngemot

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Status message
jv: Status pesen

en: Hide summary
jv: Umpetna rangkuman

en: Edit summary
jv: Sunting rangkuman
