Radix Admin (6.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
