Radix Admin (6.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Close
oc: Tampar

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Hide summary
oc: Amagar lo resumit

en: Edit summary
oc: Modificar lo resumit

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
oc: No heu creat encara cap tipe de contengut. Anatz a la <a href="@create-content">pagina de creacion de tipe de contengut</a> per apondre-ne un novèl.
