Radix Admin (6.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Close
pl: Zamknij

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: No items selected
pl: Nic nie wybrano

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Status message
pl: Komunikat

en: Hide summary
pl: Ukryj podsumowanie

en: Edit summary
pl: Edycja podsumowania

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze rodzajów zawartości. Należy udać się na <a href="@create-content">stronę tworzenia rodzaju zawartości</a> i dodać tam nowy rodzaj.

en: You have unsaved changes.
pl: Masz niezapisane zmiany

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Search form (narrow)
pl: Formularz wyszukiwania (wąski)

en: Search form (wide)
pl: Formularz wyszukiwania (szeroki)
