Radix Admin (6.0.0-alpha3) - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Help
ms: Bantuan

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Close
ms: Tutup

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...

en: Loading
ms: Sedang memuatkan

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: Warning message
ms: Mesej amaran

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Powered by Drupal
ms: Dikuasakan oleh Drupal

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Status message
ms: Mesej status

en: Hide summary
ms: Sembunyikan ringkasan

en: Edit summary
ms: Edit ringkasan

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ms: Anda belum lagi mencipta apa-apa jenis kandungan. Pergi ke <a href="@create-content">halaman penciptaan jenis kandungan</a> untuk menambah jenis kandungan baharu.
