Radix Admin (6.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Close
sv: Stäng

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Loading
sv: Laddar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: No items selected
sv: Inga objekt har valts

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Hide summary
sv: Dölj sammanfattning

en: Edit summary
sv: Redigera sammanfattning

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create-content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.

en: You have unsaved changes.
sv: Du har ändringar som inte sparats.

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Search form (narrow)
sv: Sökformulär (smal)

en: Search form (wide)
sv: Sökformulär (bred)
