Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: More
ar: المزيد

en: Resources
ar: مصادر

en: Help
ar: مساعدة

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Forum
ar: المنتدى

en: Close
ar: إغلاق

en: Topics
ar: المناقشات

en: Posts
ar: المحتوى

en: Main navigation
ar: القائمة الرئيسية

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Breadcrumbs
ar: مسار التنقّل

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Status messages
ar: رسائل الحالة

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Site branding
ar: العلامة التجارية للموقع

en: Primary admin actions
ar: الإجراءات الإدارية الرئيسية

en: User account menu
ar: قائمة حساب المستخدم
