Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: More
eo: Pli

en: Help
eo: Helpo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Forum
eo: Forumo

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj
