Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Content
he: תוכן

en: More
he: עוד

en: Resources
he: מקורות

en: Help
he: עזרה

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Page title
he: כותרת דף

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Forum
he: פורום

en: Close
he: סגירה

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
