Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: More
lv: Vairāk

en: Resources
lv: Resursi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Forum
lv: Forums

en: Close
lv: Aizvērt

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
