Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: More
pt: Mais

en: Resources
pt: Recursos

en: Help
pt: Ajuda

en: Back to top
pt: Voltar ao topo

en: Last post
pt: Último post

en: Page title
pt: Título da página

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Forum
pt: Fórum

en: Close
pt: Fechar

en: Sidebar left
pt: Barra lateral esquerda

en: Topics
pt: Tópicos

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Status messages
pt: Mensagens de status

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Footer menu
pt: Menu do rodapé

en: Site branding
pt: Definição de marca do site

en: Primary admin actions
pt: Ações primárias do administrador

en: User account menu
pt: Menu de conta de usuário

en: Group operations
pt: Operações do grupo
