Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: More
ast: Más

en: Help
ast: Aida

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Close
ast: Zarrar

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos
