Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: More
be: Болей

en: Resources
be: Рэсусры

en: Help
be: Дапамога

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Forum
be: Форум

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
