Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: More
bg: още...

en: Help
bg: Справка

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Forum
bg: Форум

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения
