Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: More
bn: আরও

en: Help
bn: সহায়তা

en: Forum
bn: ফোরাম

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
