Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
