Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: More
ca: Més

en: Resources
ca: Recursos

en: Help
ca: Ajuda

en: Last post
ca: Darrer article

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Forum
ca: Fòrum

en: Close
ca: Tanca

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
