Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: More
cy: Mwy

en: Help
cy: Cymorth

en: Last post
cy: Cofnod diwethaf

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Forum
cy: Fforwm

en: Close
cy: Yn agos

en: Topics
cy: Testunau

en: Posts
cy: Cofnodion

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
