Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Content
da: Indhold

en: More
da: Mere

en: Resources
da: Ressourcer

en: Help
da: Hjælp

en: Back to top
da: Tilbage til toppen

en: Last post
da: Seneste indlæg

en: Page title
da: Sidetitel

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Close
da: Luk

en: Sidebar left
da: Venstre sidepanel

en: Topics
da: Emner

en: Posts
da: Indlæg

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: User account menu
da: Brugerkontomenu
