Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: More
el: Περισσότερα

en: Resources
el: Πηγές

en: Help
el: Βοήθεια

en: Table of contents
el: Πίνακας περιεχομένων

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
