Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Content
et: Sisu

en: More
et: Veel

en: Resources
et: Ressursid

en: Help
et: Abi

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Close
et: Sulge

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
