Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: More
fi: Lisää

en: Resources
fi: Resurssit

en: Help
fi: Ohje

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Forum
fi: Foorumi

en: Close
fi: Sulje

en: Sidebar left
fi: Vasen sivupalkki

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
