Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Content
is: Innihald

en: More
is: Meira

en: Help
is: Hjálp

en: Last post
is: Seinasti postur

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Topics
is: Evni

en: Posts
is: Postar

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
