Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: More
fr: Plus

en: Resources
fr: Ressources

en: Help
fr: Aide

en: Back to top
fr: Remonter

en: Table of contents
fr: Table des matières

en: Last post
fr: Dernière contribution

en: Page title
fr: Titre de la page

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Close
fr: Fermer

en: Sidebar left
fr: Barre de gauche

en: Topics
fr: Sujets

en: Posts
fr: Contributions

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Status messages
fr: Messages de statut

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Footer menu
fr: Menu Pied de page

en: Site branding
fr: Identité du site

en: Primary admin actions
fr: Actions d'administration principales

en: User account menu
fr: Menu du compte de l'utilisateur

en: Group operations
fr: Opérations du groupe
