Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Content
gl: Contido

en: More
gl: Máis

en: Resources
gl: Recursos

en: Help
gl: Axuda

en: Back to top
gl: Voltar arriba

en: Last post
gl: Última entrada

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Forum
gl: Foro

en: Close
gl: Pechar

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
