Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: More
gu: વધુ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Close
gu: બંધ

en: Topics
gu: વિષયો
