Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: More
hr: Više

en: Resources
hr: Resursi

en: Help
hr: Pomoć

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
