Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: More
hu: Több

en: Resources
hu: Erőforrások

en: Help
hu: Súgó

en: Table of contents
hu: Tartalomjegyzék

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Forum
hu: Fórum

en: Close
hu: Bezár

en: Sidebar left
hu: Bal oldalsáv

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Group operations
hu: Csoportműveletek
