Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: More
hy: Ավելին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
