Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Content
is: Innihald

en: More
is: Meira

en: Resources
is: Auðlindir

en: Help
is: Hjálp

en: Last post
is: Síðasta færsla

en: Page title
is: Titill síðu

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Close
is: Loka

en: Topics
is: Umræða

en: Posts
is: Færslur
