Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: More
it: Altro

en: Resources
it: Risorse

en: Help
it: Aiuto

en: Last post
it: Ultimo contenuto

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Close
it: Chiudi

en: Topics
it: Argomenti

en: Posts
it: Messaggi

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali

en: User account menu
it: Menu profilo utente
